Sofasoul symbolizuje více než jen značku potahových látek. Sofasoul je způsob myšlení a designu prostoru. Jeho cílem je vdechnout prostoru duši, svébytný charakter a jedinečnou atmosféru.

Protože pohodlná sedací souprava je centrem každého prostoru, protože místo na posezení s rodinou a přáteli přináší nezapomenutelné emoce, protože chvíle relaxu a odpočinku dodávají tělu impuls k životu. Předěláváme nábytek a prostory tak, aby vzbuzovali touhu, přinášíme na trh látky a materiály s funkčními vlastnostmi, které vystihnou každý životní styl — ať už jde o trendy bydlení plné společenského života, reprezentativní vzhled business kanceláře nebo o pokoj na duši pro lehkou čistitelnost v domácnosti plné malých ratolestí.

Sofasoul si zakládá na téměr patnácti letech zkušeností společnosti Sofatex s.r.o. Spojuje kreativitu, neustálé inovace a nové trendy s jistotou kvality, nadstandardního servisu nebo silného partnerství s férovým přístupem k byznysu. Náš vztah se zákazníkem po podání ruky nekončí — právě naopak. Zůstáváme s Vámi a dbáme o přidanou hodnotu individuálním přístupem. Naším cílem je vzdělávat veřejnost v tom, jak kvalitní potah dokáže změnit charakter sedačky a zároveň prodloužit její životnost.